جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

خودکشی دوباره مجید جلالی

  خودکشی دوباره مجید جلالی  1- وقتی به سابقه مجید جلالی دقت می کنیم دارای کارنامه موفقیت آمیزی بوده که بی شک قهرمانی با پاس , تقویت ساختار باشگاه فولاد خوزستان و مطرح بودن به عنوان یکی از بهترین تئورسین ها و کارشناس و مدرس برجسته جزئی از عقبه درخشان ایشان می باشد. 

  2 -  روزی در یکی از دوره ها که افتخار شاگردی آقای جلالی را داشتم ایشان در پایان کلاس وقتی را به جواب دادن سوالهای حاضرین پرداخت. از ایشان سوال کردم به رغم کارنامه قطعا مورد قبول جنابعالی نظر شما چه بوده که هدایت تیم شهید قندی یزد را که مشخص بوده به لیگ دسته 1 سقوط می کند قبول کردید؟. جواب استاد مرا به تامل فرو برد: < این کار من مانند خودکشی بود.>

  3- زمانی که آقای جلالی هدایت تراکتورسازی را قبول نمودند خیلی دوست داشتم ایشان بتوانند با تراکتور قهرمان شوند چون احتمالا فلسفه و بینش مدیران تراکتور متفاوت با نگرش مدیران باشگاهیی مانند فولاد خوزستان بوده و این تیم فقط به فکر به دست آوردن مقامی بوده که دوسال تا نزدیکی های آن رسید و آقای جلالی باید این بار کار را تمام کند.

  4 - از اولین باختها و تساوی های تراکتور مشخص شده که صبر مدیران باشگاه ( علیرغم حمایت طرفداران از کادر فنی ) زیاد نیست و بقیه ماجرا که همه می دانیم تهدید به اخراج , اخراج , دوباره برگشت به کار آقای جلالی و ...

  5- قطعا تراکتور به لیگ یک سقوط نمی کند اما آیا حتما قهرمان می شود؟ آقا مجید جلالی آیا قبول دوباره هدایت تراکتور به منزله خودکشی دوباره نیست؟؟؟


  این مطلب تا کنون 28 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 18 دي 1392
  منبع
  برچسب ها : جلالی ,بوده ,تراکتور ,قبول ,آقای ,ایشان ,آقای جلالی ,خودکشی دوباره ,مجید جلالی ,داشتم ایشان ,دوباره مجید ,
  خودکشی دوباره مجید جلالی

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز شنبه 9 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر