خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

خودکشی دوباره مجید جلالی

  خودکشی دوباره مجید جلالی  1- وقتی به سابقه مجید جلالی دقت می کنیم دارای کارنامه موفقیت آمیزی بوده که بی شک قهرمانی با پاس , تقویت ساختار باشگاه فولاد خوزستان و مطرح بودن به عنوان یکی از بهترین تئورسین ها و کارشناس و مدرس برجسته جزئی از عقبه درخشان ایشان می باشد. 

  2 -  روزی در یکی از دوره ها که افتخار شاگردی آقای جلالی را داشتم ایشان در پایان کلاس وقتی را به جواب دادن سوالهای حاضرین پرداخت. از ایشان سوال کردم به رغم کارنامه قطعا مورد قبول جنابعالی نظر شما چه بوده که هدایت تیم شهید قندی یزد را که مشخص بوده به لیگ دسته 1 سقوط می کند قبول کردید؟. جواب استاد مرا به تامل فرو برد: < این کار من مانند خودکشی بود.>

  3- زمانی که آقای جلالی هدایت تراکتورسازی را قبول نمودند خیلی دوست داشتم ایشان بتوانند با تراکتور قهرمان شوند چون احتمالا فلسفه و بینش مدیران تراکتور متفاوت با نگرش مدیران باشگاهیی مانند فولاد خوزستان بوده و این تیم فقط به فکر به دست آوردن مقامی بوده که دوسال تا نزدیکی های آن رسید و آقای جلالی باید این بار کار را تمام کند.

  4 - از اولین باختها و تساوی های تراکتور مشخص شده که صبر مدیران باشگاه ( علیرغم حمایت طرفداران از کادر فنی ) زیاد نیست و بقیه ماجرا که همه می دانیم تهدید به اخراج , اخراج , دوباره برگشت به کار آقای جلالی و ...

  5- قطعا تراکتور به لیگ یک سقوط نمی کند اما آیا حتما قهرمان می شود؟ آقا مجید جلالی آیا قبول دوباره هدایت تراکتور به منزله خودکشی دوباره نیست؟؟؟


  این مطلب تا کنون 28 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : جلالی ,بوده ,تراکتور ,قبول ,آقای ,ایشان ,آقای جلالی ,داشتم ایشان ,فولاد خوزستان ,مجید جلالی ,خودکشی دوباره ,
  خودکشی دوباره مجید جلالی

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر